PaRSS (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Fields
hu: Mezők

en: List type
hu: Lista típusa

en: Rows
hu: Sorok

en: Show descriptions
hu: Leírások megjelenítése
