PaRSS (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Fields
ja: フィールド

en: List type
ja: リスト形式

en: Rows
ja: 行数

en: Show descriptions
ja: 説明を表示
