PaRSS (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus
