PaRSS (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Rows
nl: Rijen

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven
