PaRSS (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date format
pl: Format daty

en: Fields
pl: Pola

en: List type
pl: Typ listy

en: Rows
pl: Wiersze

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy
