PaRSS (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ro: Format dată

en: Fields
ro: Câmpuri

en: List type
ro: Tip listă

en: Rows
ro: Rânduri

en: Show descriptions
ro: Arată descrieri
