PaRSS (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Date format
uk: Формат дати

en: Fields
uk: Поля

en: List type
uk: Тип списку

en: Rows
uk: Рядки

en: Show descriptions
uk: Показати описи
