PaRSS (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Show descriptions
bo: གསལ་བཤད་འཆར་བ
