PaRSS (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Show descriptions
hi: दिखाएँ विवरण
