PaRSS (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Date format
oc: Format de data

en: Fields
oc: Camps

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Rows
oc: Rengadas

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions
