PaRSS (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Fields
fa: میدانها

en: List type
fa: نوع سجل

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات
