PaRSS (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Fields
sk: Polia

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Rows
sk: Riadky

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy
