Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Medium
bg: Среда
