Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Timezone
hy: ժամագոտի
