Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ
