Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: N/A
ku: نییە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت
