Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: N/A
lt: N/D

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: @min and @max
lt: @min ir @max
