Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Is less than
mr: च्या पेक्षा कमी

en: Is less than or equal to
mr: च्या पेक्षा कमी किंवा समान

en: Is equal to
mr: समान

en: Is greater than or equal to
mr: च्या पेक्षा जास्त किंवा समान

en: Is greater than
mr: च्या पेक्षा जास्त

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल

en: And
mr: आणि
