Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Site's time zone
my: သင့်ဝက်ဆိုဒ်၏ ဒေသန္တာရစံတော်ချိန်

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

[ctx: datetime]
en: to
my: သို့
