Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Default
sr: Подразумевано

en: Date format
sr: Формат датума

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између
