Partial Date (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
