Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Date format
bs: Format datuma

en: Fields
bs: Polja

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Medium
bs: Srednje

en: @min and @max
bs: @min i @max

en: empty
bs: prazan

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan

en: exposed
bs: izložen

en: Is between
bs: Je između

en: between
bs: između

en: Is not between
bs: Nije između

en: not between
bs: nije između

en: And max
bs: I max

en: And
bs: I
