Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Fields
eo: Kampoj

en: Medium
eo: Medio

en: Long
eo: Longa

en: Short
eo: Mallonga
