Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Long
fil: Mahaba

en: Short
fil: Maigsi
