Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Long
gu: લાંબુ

en: Short
gu: ટૂંકુ
