Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Default
hr: Zadano

en: Format
hr: Oblik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Fields
hr: Polja

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: N/A
hr: N/D

en: Medium
hr: Srednji

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: Timezone
hr: Vremenska zona
