Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Fields
ka: ველები

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Medium
ka: საშუალო

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: empty
ka: ცარიელი
