Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Medium
ne: माध्यम

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
