Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Medium
ps: منځنى

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: empty
ps: تش

en: between
ps: ترمنځ

en: And
ps: او
