Partial Date (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Fields
sk: Polia

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Medium
sk: Stredná

en: Site's time zone
sk: Časové pásmo stránky

en: Time zone handling
sk: Zmena časového pásma

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: User's time zone
sk: Časové pásmo používateľa

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: empty
sk: prázdne

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: exposed
sk: odkrytý

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
