Partial Date (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа
