Partial Date (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
