Partial Date (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
