Partial Date (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Default
nn: Standard

en: Date format
nn: Datoformat

en: Fields
nn: Felt

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Site's time zone
nn: Websida's tidssone

en: Long
nn: Lang

en: Short
nn: Kort
