Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Component
be: Кампанент

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: N/A
be: Не даступна

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Time zone handling
be: Апрацоўка часавога поясу

en: @min and @max
be: @min і @max

[ctx: datetime]
en: Year
be: Год
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Month
be: Месяц
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Day
be: Дзень
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Hour
be: Гадзіна 
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Minute
be: Хвіліна
    у кантэксце: дата/час

[ctx: datetime]
en: Second
be: Секунда
    у кантэксце: дата/час

en: Select the date attributes to collect and store.
be: Выберыце дату атрыбутаў для збору і захавання.
