Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག
