Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: configure
fil: ayusin
