Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: configure
kk: баптау
