Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ
