Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: empty
mk: празно

[ctx: datetime]
en: Year
mk: Година

[ctx: datetime]
en: Month
mk: Месец

[ctx: datetime]
en: Day
mk: Ден

[ctx: datetime]
en: Hour
mk: Час

[ctx: datetime]
en: Minute
mk: Минута

[ctx: datetime]
en: Second
mk: Секунда
