Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

[ctx: datetime]
en: Year
my: နှစ်

[ctx: datetime]
en: Month
my: လ

[ctx: datetime]
en: Day
my: နေ့

[ctx: datetime]
en: Hour
my: နာရီ

[ctx: datetime]
en: Minute
my: မိနစ်

[ctx: datetime]
en: Second
my: စက္ကန့်

[ctx: datetime]
en: Remove date
my: ရက်စွဲကို ဖယ်ပါ။

[ctx: datetime]
en: Negative sign (-)
my: အနှုတ် သင်္ကေတ (-)

[ctx: datetime]
en: Hide
my: ဖုံးကွယ်ပါ။
