Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Default
sl: Privzeto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: N/A
sl: N/D

en: configure
sl: nastavi
