Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: configure
sq: konfigurimi
