Partial Date (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: configure
ta: தகவமைக்குக
