Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Component
am: ምንዝር

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: configure
am: ውቀር
