Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Component
eo: Komponanto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: configure
eo: agordu

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo
