Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Component
et: Komponent

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: N/A
et: Puudub

en: configure
et: seadista

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: empty
et: tühi

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

[ctx: datetime]
en: Timezone
et: Ajavöönd

[ctx: datetime]
en: Hide
et: Peida

[ctx: datetime]
en: Short
et: Lühike

[ctx: datetime]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: datetime]
en: Long
et: Pikk

[ctx: datetime]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: datetime]
en: Use short description
et: Kasuta lühikest kirjeldust

[ctx: datetime]
en: Use long description
et: Kasuta pikka kirjeldust
