Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Value
si: අගය

en: Date
si: දිනය

[ctx: datetime]
en: Year
si: වසර

[ctx: datetime]
en: Month
si: මාසය

[ctx: datetime]
en: Day
si: දවස

[ctx: datetime]
en: Hour
si: පැය

[ctx: datetime]
en: Minute
si: මිනිත්තුව

[ctx: datetime]
en: Second
si: තත්පරය
