Partial Date (7.x-1.0-alpha6) - en to sw translation catalogue (6 entries)

[ctx: datetime]
en: Year
sw: Mwaka

[ctx: datetime]
en: Month
sw: Mwezi

[ctx: datetime]
en: Day
sw: Siku

[ctx: datetime]
en: Hour
sw: Saa

[ctx: datetime]
en: Minute
sw: Dakika

[ctx: datetime]
en: Second
sw: Sekunde
