Partial Date (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: configure
bg: конфигурирай
